התקשרו אלינו לקביעת פגישה ללא התחייבות או השאירו פרטים:

תודה רבה! ניצור איתך קשר בהקדם

עורך דין פשיטת רגל

עורך דין פשיטת רגל - מדוע חשוב להיעזר בו?

אם אתה חייב כספים לנושים ואתה יודע כי אין באפשרותך לשלם את החובות קרוב לוודאי קיבלת את ההחלטה לפנות בעניין למשרד עורך דין פשיטת רגל על מנת לקבל את הגנת המדינה מפני הנושים שלך.

תוכל לנהל הליך זה לבדך, הרי אין כל חובה לקחת עורך דין שייצג אותך ומן הסתם, בשל מצבך הכלכלי הקשה, אין לך כסף לשלם לעורך דין שכר טרחה עבור הייצוג.

ישנם לא מעט אנשים שאכן מתפתים ומגישים לבדם את הבקשה לצו כינוס ללא הכרת התחום ובפועל עושים לא מעט שגיאות שפוגעות בסיכוייהם לקבל צו כינוס ולסיים את הליך פשיטת הרגל מוקדם יותר.

כדאי לדעת כי למרות שתוכל לעבור את הליך פשיטת הרגל לבדך, אך סיכוייך יגדלו בעשרות מונים במידה ותבחר בסיוע מעורך דין מקצועי ומנוסה המכיר את התחום

  1. הסטטיסטיקה מלמדת שרק 37% מהבקשות לצו כינוס מתקבלות – לרוב בשל הכנת בקשה לקויה וחסרה. עורך דין מנוסה ידע כיצד להגיש את הבקשה באופן שתתקבל ע"י משרד הכונס הרשמי ועל ידי בית משפט המחוזי
  2. עורך דין טוב, יפעל לקצר את תקופת פשיטת הרגל למינימום האפשרי.
  3. סיוע במשרד עורך דין פשיטת רגל יגדיל את סיכויי החייב לצו תשלומים נמוך יותר.
  4. משרד עורך דין פשיטת רגל המכיר את רזי ההליך ידאג מראש למנוע כל תקלה בלתי צפויה עם הגורמים הלרוונטים אם מדובר בנאמן/מנהל מיוחד, הנושים או בבית המשפט.

לסיכומו של דבר, על החייב לדעת כי סיוע וייצוג על ידי עורך דין יחסוך לו בסופו של דבר בזמן יקר בכסף וכמובן יגדיל את סיכוייו בהצלחת הליך פשיטת הרגל וכך על אף שיצטרך לשלם לעורך דין שכר טרחה הרי שסכום זה יהיה ההשקעה הטובה ביותר עבור החייב בזמן זה.