התקשרו אלינו לקביעת פגישה ללא התחייבות או השאירו פרטים:

תודה רבה! ניצור איתך קשר בהקדם

החיים לאחר פשיטת הרגל

בשעה טובה סיימת את הליך פשיטת הרגל.  החיים ברגע זה משתנים לטובה, אך הם טומנים בחובם אחריות רבה כיצד להתנהל כספית, בצורה נכונה ומושכלת, על מנת לא ליפול שוב במלכודת החובות.

להיות משפחה "שחורגת" זה לא דבר קל. רוב המשפחות בארץ עוד לא למדו כיצד לנהל את ה”עסק” שנקרא כלכלת המשפחה.

בחיי היומיום, כולנו מתנהלים מול חשבונות בנק, מסתובבים עם כרטיסי אשראי בארנקינו וכל אחד מאיתנו מנהל את החשבונות אותם אנו צריכים לשלם מדי חודש, כל זאת מבלי, בהכרח, לדעת כיצד אנחנו יכולים לעשות זאת נכונה, ובכך אנו יכולים להתפזר וללכת לאיבוד די בקלות ומכן לא רחוקה הדרך עד להסתבכות הכלכלית הבאה.

חוסר היערכות נכונה לסיכונים, ניהול תקציב משפחתי נכון, הוצאות והכנסות, ניהול סיכוני ביטוח ופנסיה, התמודדות עם משכנתא, הוצאות של (ועל) ילדים והגשמת חלומות ויעדים משפחתיים, הם רק חלק מהסיבות, בגללן רוב המשפחות החורגות בישראל חיות במינוס מתמשך וחלקן נקלעות לקשיים כלכליים ומשם הדרך לפשיטת רגל הינה קצרה.

אולי קצת קשה להאמין, אבל הרוב המוחלט של אוכלוסיית ישראל, מתנהלים כלכלית באופן לא נכון. מכאן הדרך הירידה נראית תלולה מתמיד.

על פניו, נראה כי תחום כלכלת המשפחה הינו תחום שחשיבותו לא מספיק מוערכת, אך ממש לא כך הדבר! משפחה שחורגת כנראה לא למדה מעולם ניהול תקציב משפחתי בתור דבר בסיסי שיש להתחשב בו בחיי היומיום, למרות שבסופו של דבר, אנחנו הם אלו שאחראיים לניהול התקציב המשפחתי. זהו נדבך חשוב בחיינו שאיננו מתחשבים בו מספיק בשגרה היומיומית, למרות שאנחנו הולכים לישון איתו בכל לילה כשזה מציק לנו בראש.

בדיוק בשביל זה אנו כאן.

בתור יועצים ומאמנים לכלכלת המשפחה, אנו כאן לשירותכם, על מנת לעזור לכם לצאת מהבלגאן הכלכלי שלכם. באנו, על מנת לעזור לכם לחסוך עשרות ומאות אלפי שקלים בשנה. תפקידנו הוא לגרום לכם לעצור לרגע במירוץ המטורף ולהתחיל לחשוב… ולהגשים את עצמכם. מטרתנו היא להבטיח את יציבותכם הכלכלית.

אנו מזמינים אתכם להתחיל עם הצעד הראשון להבטחת עתיד כלכלי יציב, המהווה מנוף להגשמת כל רצונותיכם. איתנו תוכלו להתרשם מהדרכים בהן אוכל לעזור לכם, בין אם מדובר בפגישות ייעוץ  כלכלת המשפחה, ובין אם מדובר בדרכים אחרות.

פנה אלינו עוד היום ונדאג לעזור לך, בפגישה בלתי מחייבת עם מומחה, לתכנן את התקציב המשפחתי בצורה נכונה ומושכלת.