התקשרו אלינו לקביעת פגישה ללא התחייבות או השאירו פרטים:

תודה רבה! ניצור איתך קשר בהקדם

הליך פשיטת רגל במחיר מופחת

פשיטת רגל במחיר מוזל במיוחד

במסלול זה, אנו נלווה אותך ונכין עבורך את הבקשה לפשיטת רגל וכן כל הבקשות הנלוות. מסלול זה כולל את מלוא הליווי והכנתך לאורך כל משך ההליך.  בדרך זו  את/ה תגיש/י  את כל החומר והמסמכים שאנו נכין עבורך, אנו נלווה, נדריך ונכין אותך בכל התחנות הדרושות לצורך הכרזתך כפושט/ת רגל.

נדגיש כי הבחירה במסלול זה הינו במטרה ברורה לחסוך לך חלק נכבד משכר הטרחה אותו יש לשלם לעורך הדין ועדיין נלווה את אותך, על ידי עורך דין,  מתחילת ההליך ועד סופו באיכות ומקצועיות בלתי מתפשרת.

חשוב לנו להדגיש כי כל חייב/ת אשר מלווה על ידנו, אנו מתייחסים אליו/אליה קודם כל כבן אדם הזכאי לקבל את כל תשומת הלב וההדרכה הדרושים הן בפן המקצועי והן בפן האנושי  לאורך כל הליך פשיטת הרגל.

כמו כן נציין, כי אין כל חובה חוקית שעורך דין ייצג את החייב/ת בבית משפט וכאשר החייב/ת מצוי/ה בקושי כלכלי רב ואין אף בן משפחה או גורם אחר אשר מוכן לסייע לחייב/ת ולשלם שכר טרחה מלא לעורך הדין, עדיף לפנות לאפשרות זו: כך שמצד אחד  ישולם שכר טרחה מוזל, ומצד שני לקבל כל הסיוע הדרוש לצורך מעבר הליך זה כפי שצריך ובהתאם לפקודת פשיטת הרגל ולעשות הכל  על מנת לקיים את הליך פשיטת הרגל.

נוכל גם לפרוס את המחיר לתשלומים המתאימים לך.